https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 425

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
(Rippl-Rónai): Nő virágzó fák alatt. Nyomat, 40x55 cm, üvegezett keretben, kis sérüléssel. dekoratív
1
17879.

(Rippl-Rónai): Nő virágzó fák alatt. Nyomat, 40x55 cm, üvegezett keretben, kis sérüléssel. dekoratív

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
(A. C. Strachan): Welford-on-Avon. Nyomat, 29,5x40,5 cm, keretben, üvegezett, dekoratív
1
17880.

(A. C. Strachan): Welford-on-Avon. Nyomat, 29,5x40,5 cm, keretben, üvegezett, dekoratív

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest, rakplacz. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm
1
17881.

Pest, rakplacz. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pest, Magyar Színház. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm
1
17882.

Pest, Magyar Színház. Modern nyomat (régi metszet után), papír, jelzett a nyomaton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 16x23 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Budapest látképe. Nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. dekoratív
1
17883.

Budapest látképe. Nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. dekoratív

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Budapest látképe. nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, dekoratív
1
17884.

Budapest látképe. nyomat, 29x46 cm, keretben, üvegezett, dekoratív

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szőnyegszövési minták, kartonokra kasírozva,8 db, bejegyzésekkel, változó állapotban, 12x64 cm és 17x60 cm közötti méretben.
1
17885.

Szőnyegszövési minták, kartonokra kasírozva,8 db, bejegyzésekkel, változó állapotban, 12x64 cm és 17x60 cm közötti méretben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Külföldi utazások szuvenírjei: mini albumok, leporellók, össz. kb. 25 db
1
17886.

Külföldi utazások szuvenírjei: mini albumok, leporellók, össz. kb. 25 db

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Learn American Sign Language. By Arlene Rice, Director of Communications at the New York School for the Deaf. / Amerikai jelnyelv oktatócsomag, képes kártyákkal, angol nyelven. Eredeti dobozában, bontatlan.
1
17887.

Learn American Sign Language. By Arlene Rice, Director of Communications at the New York School for the Deaf. / Amerikai jelnyelv oktatócsomag, képes kártyákkal, angol nyelven. Eredeti dobozában, bontatlan.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Magyar Királyság (Nagy-Magyarország) térképe, modern nyomat merített papíron, 29,5x20,5 cm
1
17888.

Magyar Királyság (Nagy-Magyarország) térképe, modern nyomat merített papíron, 29,5x20,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, utazási prospektusok, szentképek, Szentföldi zarándoklattal kapcsolatos nyomtatványok
1
17889.

Vegyes papírrégiség tétel. reklámok, utazási prospektusok, szentképek, Szentföldi zarándoklattal kapcsolatos nyomtatványok

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar Állami Operaház makettkivágó
1
17890.

Magyar Állami Operaház makettkivágó

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse