Antik Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219064
12299
476
4800
Antique
Antik petróleumlámpa, réz szerelékkel, részben zománcfestett díszítéssel, m: 31 cm 3221256
12300
476
9500
Antique
Art deco réz falilámpa pár, búrákkal, m: 21 cm
3217316
12301
476
Antique
cca 1900, Angol ezüstözött teáskanna, jelzett, fogógomb nélkül, m: 14 cm
3217087
12302
476
30000
Antique
Angyalfej. cca 17-18. sz. feltehetően magyar szobrász, faragott fa, átfestett, 16x27 cm
3217100
12303
476
9500
Antique
Antik francia salátaszervírozó, ezüstözött nyelekkel, jelzett, eredeti dobozában
3218769
12304
476
26000
Antique
Barokk puttófejes faragott fa keret, cca 18-19.sz, kopással, 30x21 cm 3217262
12305
476
4800
Antique
cca 1900, Antik francia ezüstözött réz étel melegentartó, jelzett, kopott, d: 32 cm, m: 10 cm
3217309
12306
476
Antique
Angol ezüstözött tejkiöntő, jelzett, 15x10 cm
3187517
12307
476
19000
Antique
cca 1930, Ritka design petróleumlámpa, cilinderrel, kis pattogzással, m: 68 cm
3187534
12308
476
24000
Antique
Ritka antik petróleumlámpa, márvány talapzaton bronz nőfigura által tartott porcelán tartály, cilinderrel, m: 69 cm
3183940
12309
476
Antique
2810181
12310
476
Antique
Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF