Antik

Zahl der Lose: 217

Antik petróleumlámpa, réz szerelékkel, részben zománcfestett díszítéssel, m: 31 cm
12299.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Art deco réz falilámpa pár, búrákkal, m: 21 cm
12300.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

cca 1900, Angol ezüstözött teáskanna, jelzett, fogógomb nélkül, m: 14 cm
12301.

Rufpreis:
6 000 HUF

Angyalfej. cca 17-18. sz. feltehetően magyar szobrász, faragott fa, átfestett, 16x27 cm
12302.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Antik francia salátaszervírozó, ezüstözött nyelekkel, jelzett, eredeti dobozában
12303.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Barokk puttófejes faragott fa keret, cca 18-19.sz, kopással, 30x21 cm
12304.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

cca 1900, Antik francia ezüstözött réz étel melegentartó, jelzett, kopott, d: 32 cm, m: 10 cm
12305.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Angol ezüstözött tejkiöntő, jelzett, 15x10 cm
12306.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930, Ritka design petróleumlámpa, cilinderrel, kis pattogzással, m: 68 cm
12307.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Ritka antik petróleumlámpa, márvány talapzaton bronz nőfigura által tartott porcelán tartály, cilinderrel, m: 69 cm
12308.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12309.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12310.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF