Antik

Zahl der Lose: 217

Hatalmas velencei stílusú, gyertyatartót kezében tartó szerecsen figurájával díszített állólámpa. Működik. Polikróm festésű fa / fapréselmény, festett vas, kis kopásokkal, m: 195 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12198.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Mohr Lajos (1945-) iparművész: Szecessziós stílusú cameo üveg asztali lámpa. Többrétegű üveg, ezüstözött fém szerelékben, jelzett, a búra rászerelése részben pótolt, m: 43 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12199.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Óriási 12 személyes Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, komplett, három szintes, eredeti fa ládában, nagyon sok extra darabbal. Az alapkészletből két kés pótolt, de számos plusz darab is van a készlethez. Nagyon ritka így egyben. Kissé sérült, kulcsos fa ládában. 65x40x18 cm
12200.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

12201.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Achille Gamba (olasz, 1881-1941) tervező, Edles Zinn gyár: Jugendstil nőfigurás zsebóratartó. cca 1910, ón, fa talapzaton, jelzett, m: 18,5 cm
12202.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

12203.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Ecce Homo. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 78x130 cm
12204.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Golgota. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 84x125 cm
12205.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Krisztus Pilátus előtt. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 80x120 cm
12206.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

cca 1880, Tükör, esztergált díszes fa keretben, fazettált tükörrel, jó állapotban, 60x44 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12207.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Antik kopott miniatúra, csont keretben, egy elemen sérüléssel, 17x15 cm
12208.

Rufpreis:
10 000 HUF

Horváth Márton (1941-2013): Színes búrás lámpa. Bronz fali lámpa, a búra Horváth Márton alkotása (jelzetlen), m: 23 cm /// Proveniencia: a beadó a művésztől kapta ajándékba.
12209.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF