Antik

Zahl der Lose: 217

Kovácsoltvas lámpa, csillár, üveg búrával 70 cm
12223.

Rufpreis:
6 000 HUF

Réz daráló dekoratív egyedi forma 25 cm
12224.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mini oltár, festett miniatúrával. Réz, XIX. sz. m: 20 cm
12225.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Móga Sándor (1927-): Retró fém doboz, jelzett, kopott, 10x10x5cm
12226.

Rufpreis:
6 000 HUF

12227.

Rufpreis:
6 000 HUF

Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, hat személyes, komplett, sérült kulcsos dobozában.
12228.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Tűzzománc, réz lemez. Réz rátétes fa keretben 19x17 cm, Külső méret 27x29 cm
12229.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szecessziós tintatartó, kissé sérült üvegbetéttel + tapper
12230.

Rufpreis:
4 000 HUF

Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
12231.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Villeroy & Boch antik ezüstözött kis kínáló, üvegbetéttel, jelzett, d: 11 cm, m: 7,5 cm
12232.

Rufpreis:
8 000 HUF

6 darab antik indonéz faragott és festett báb, vegyes állapotban
12233.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
19

1947 Képzőművészeti Alap festett fém tábla. Kiváló állapotban Kossuth címerrel 32x24 cm
12234.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF