Antik Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3232641
12223
476
Antique
Kovácsoltvas lámpa, csillár, üveg búrával 70 cm
3232860
12224
476
Antique
Réz daráló dekoratív egyedi forma 25 cm 3232405
12225
476
24000
Antique
Mini oltár, festett miniatúrával. Réz, XIX. sz. m: 20 cm
3232411
12226
476
Antique
Móga Sándor (1927-): Retró fém doboz, jelzett, kopott, 10x10x5cm
3232414
12227
476
Antique
3233464
12228
476
Antique
Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, hat személyes, komplett, sérült kulcsos dobozában. 3240432
12229
476
Antique
Jelzés nélkül: Anya gyermekével. Tűzzománc, réz lemez. Réz rátétes fa keretben 19x17 cm, Külső méret 27x29 cm 3239819
12230
476
Antique
Szecessziós tintatartó, kissé sérült üvegbetéttel + tapper 3239614
12231
476
Antique
Díszes háromágú gyertyatartó pár, ónix elemmel, m: 31 cm
3239695
12232
476
Antique
Villeroy & Boch antik ezüstözött kis kínáló, üvegbetéttel, jelzett, d: 11 cm, m: 7,5 cm 3238732
12233
476
8500
Antique
6 darab antik indonéz faragott és festett báb, vegyes állapotban 3241255
12234
476
24000
Antique
1947 Képzőművészeti Alap festett fém tábla. Kiváló állapotban Kossuth címerrel 32x24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF