Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, hat személyes, komplett, ... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Berndorf-alpakka-evoeszkoz-keszlet-Jelzett-hat-szemelyes-komplett-serult-kulcsos-dobozaban~II3233464
3233464
12228
476
Antique
Beschreibung: Berndorf alpakka evőeszköz készlet. Jelzett, hat személyes, komplett, sérült kulcsos dobozában.
: nagy_andras