https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 217
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3097499
12259
476
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Japonizáló stílusú lakkozott fa szervírtálca, hajós jelenettel díszített, kopással, kissé hullámos, 60x32 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2714085
12260
476
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844318
12261
476
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
Das Lot is nicht erreichbar
2844772
12262
476
0
9500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik gyertyatartó, 2db. Antik asztali tömör bronz gyertyatartó pár, talp figurális vadállat ( nagymacska), század eleji, finom patinával,szép állapotban. 18 x12.5cm
Das Lot is nicht erreichbar
3039627
12263
476
0
11000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós parfümtartó szett, 3 db nem hozzáillő csiszolt dugós üveg tégely, ezüstözött tartón, jelzés nélkül, kopással, 23x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3044217
12264
476
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik art deco gyertyatartó ébenfa fogóval, gyufatartó résszel, pótolt üvegbetéttel, ezüstözött, kopott, horpadt, 11x6x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3054020
12265
476
0
7000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3053968
12266
476
0
9500
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik sétapálca. Csontszínű markolattal, jelzett ezüst (Ag) karikával szerelve, feketére pácolt fa, h: 92 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3055320
12267
476
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Japán lakkozott pipere szett, fiókos, többrekeszes, tükrös dobozban, hiánnyal, sérült zárral, 39x27x11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3183981
12268
476
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 19. sz. második fele, Szecessziós irattartó doboz, réz szerelékekkel, pótolt? csavarokkal, monogramos, 37x26x9 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3204799
12269
476
0
1000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Hacker ezüstözött alpakka hamutál gyufatartóval, jelzett, m: 11 cm 3204492
12270
476
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Gyula (1907 - 1972): Kétágú gyertyatartó. Jelzett, 20x15 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse