Antik

Zahl der Lose: 217

12259.

Rufpreis:
10 000 HUF

12260.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

12261.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12262.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

12263.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

12264.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik kínáló. Festett fémlemez, üvegbetéttel. Kopott, betéten pattanásokkal, d: 20 cm, m: 9,5 cm
12265.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

12266.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

12267.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 19. sz. második fele, Szecessziós irattartó doboz, réz szerelékekkel, pótolt? csavarokkal, monogramos, 37x26x9 cm
12268.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hacker ezüstözött alpakka hamutál gyufatartóval, jelzett, m: 11 cm
12269.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Gyula (1907 - 1972): Kétágú gyertyatartó. Jelzett, 20x15 cm
12270.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF