Antik Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3183626
12287
476
15000
Antique
Antik sétapálca, bakelit fogóval, rátekeredő kígyó díszítőelemmel, "Erzgebirg" feliratos címkével, h: 88 cm 3183835
12288
476
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
3097479
12289
476
48000
Antique
Antik szalon női kártyaasztal. Fa, bronz, ráragasztott kártyalapokkal. Kopással, d: 42 cm, m: 70 cm, kisméretű kártyapaklival
3227963
12290
476
Antique
Sárkányölő Szent György. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 40×29 cm 3177041
12291
476
14000
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka teaszervírozó szett: tálca, kiöntő, cukortartó. Jelzett, kopással. Csomózott, kötegelt és növényi mintákkal díszítve, csont szigetelőgyűrűkkel.
3233860
12292
476
Antique
Art deco hölgy portréja macskával, 1928. Kollázs, selyem, papír. Wagner jelzéssel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x24 cm 3237098
12293
476
28000
Antique
Hegedűs 2 László (1950-): Vadkörték, 2000. Művészlemez (bakelit). Jelzett, számozott: 22/50. Eredeti dobozában. d: 30 cm.
3224838
12294
476
Antique
Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt gazdag díszítéssel, jelzett, sérült, h: 24 cm
3195574
12295
476
Antique
Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
3195637
12296
476
Antique
cca 1900, Antik francia zárszerkezet kulccsal, jelzett, 16x8 cm 3179713
12297
476
3400
Antique
WMF ezüstözött pezsgős vödör, jelzett, kopással, m: 25 cm
3221227
12298
476
3400
Antique
Antik üvegdoboz, fém szerelékben, cca 11x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF