Antik

Zahl der Lose: 217

Antik sétapálca, bakelit fogóval, rátekeredő kígyó díszítőelemmel, "Erzgebirg" feliratos címkével, h: 88 cm
12287.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
12288.

Rufpreis:
12 000 HUF

12289.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Sárkányölő Szent György. Erdélyi antik festett üvegikon, fakeretben, 40×29 cm
12290.

Rufpreis:
8 000 HUF

12291.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Art deco hölgy portréja macskával, 1928. Kollázs, selyem, papír. Wagner jelzéssel. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x24 cm
12292.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hegedűs 2 László (1950-): Vadkörték, 2000. Művészlemez (bakelit). Jelzett, számozott: 22/50. Eredeti dobozában. d: 30 cm.
12293.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Lukács Lajos (1922-2006): Faragott kürt gazdag díszítéssel, jelzett, sérült, h: 24 cm
12294.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szecessziós vas és bronz kétágú gyertyatartó, m: 24 cm
12295.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

cca 1900, Antik francia zárszerkezet kulccsal, jelzett, 16x8 cm
12296.

Rufpreis:
2 800 HUF

WMF ezüstözött pezsgős vödör, jelzett, kopással, m: 25 cm
12297.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Antik üvegdoboz, fém szerelékben, cca 11x9 cm
12298.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF