Antik Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2959926
12360
476
14000
Antique
3165198
12361
476
Antique
Szattyán bőr pár gyermek cipő, zoknival, hozzá kötött zokni
3160729
12362
476
4400
Antique
Mecset, szövetkép, jelzés nélkül. Dekoratív, régim kissé sérült üvegezett fakeretben, hátoldalán 1930 körüli magyar képkeretező címkével, 39x35 cm
3158959
12363
476
Antique
Szecessziós ezüstözött alpakka kínáló, áttört mintával, oszlopokon nyugvó tál résszel, d: 21,5 cm, m: 18 cm
3161512
12364
476
Antique
Antik kalaptartó doboz. Kis sérüléssel, 35x35 cm 3160991
12365
476
14000
Antique
Zerge vadászat. Mongol akvarell, festett, berakásos fa keretben 24x17 cm
3162603
12366
476
Antique
cca 1910 Szecessziós ón ékszeres doboz, "Andenken aus Warschau" felirattal, belül kissé sérült béléssel, 9x6x6 cm 3162606
12367
476
Antique
cca 1910 Szecessziós ón ékszeres doboz, "Andenken aus Warschau" felirattal, belül kissé sérült béléssel, 9x6x6 cm
3162621
12368
476
Antique
cca 1900 Ón persely. Szecessziós, jelzett, zárszerkezet nélkül, 9,5x7x7 cm 3176872
12369
476
4800
Antique
A. Izubski pezsgősvödör. Réz, dombornyomott, vésett, jelzett d: 18 cm, m: 21 cm
3177110
12370
476
Antique
Faragott fa keleti fali dísz, kissé kopott 60 cm 3148021
12371
476
Antique
Antik fiókos fésülködő tükrös szekrény, kopással, 52x44x25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF