Antik

Zahl der Lose: 217

Art deco réz tejkiöntő. Ónozott, kopással, m: 10,5 cm
12384.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1910/20 Szecessziós ezüstözött tejkiöntő, jelzett, kopással, m: 10 cm
12385.

Rufpreis:
2 800 HUF

Votív, vas, h: 9 cm
12386.

Votív, vas, h: 9 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Színházi táska. Ezüstözött fém. Jelzett 25 cm
12387.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi állatfigurával faragott szipka, h: 14 cm
12388.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1920-1930 Régi, díszes haránt-alakú iparművész art deco foto/képeslap album, fatáblákkal, kézzel festett, karcolásokkal, kopásnyomokkal, egy -egy ponton a fatáblák elváltak az albumtól, beragasztott képeslapokkal, 14x22x3 cm
12389.

Rufpreis:
8 000 HUF

12390.

Rufpreis:
4 000 HUF

Turbántakaró. Török, XX. sz, színes és aranyszínű fémfonal, illetve mintásan letűzött fémfonal díszítés. Jó állapotban, 42x42 cm
12391.

Rufpreis:
2 400 HUF

12392.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sieder régi konzervnyitó, eredeti dobozában, jelzett, h: 14 cm
12393.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bronz úti triptichon egy része zománc festéssel XIX. sz. 11x8 cm
12394.

Rufpreis:
5 000 HUF

Moszaszaurusz hüllő foga, fosszília. Khouribga, Marokkó 65 millió éves 8x7 cm / Mosasaurus reptile tooth, fossil. Khouribga, Morocco 65 million years old 8x7 cm
12395.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF