Antik Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140516
12384
476
Antique
Art deco réz tejkiöntő. Ónozott, kopással, m: 10,5 cm 3195641
12385
476
Antique
cca 1910/20 Szecessziós ezüstözött tejkiöntő, jelzett, kopással, m: 10 cm 3231942
12386
476
Antique
3202729
12387
476
Antique
Színházi táska. Ezüstözött fém. Jelzett 25 cm
3176917
12388
476
Antique
Régi állatfigurával faragott szipka, h: 14 cm 3179432
12389
476
Antique
cca 1920-1930 Régi, díszes haránt-alakú iparművész art deco foto/képeslap album, fatáblákkal, kézzel festett, karcolásokkal, kopásnyomokkal, egy -egy ponton a fatáblák elváltak az albumtól, beragasztott képeslapokkal, 14x22x3 cm 3202798
12390
476
Antique
3142324
12391
476
Antique
Turbántakaró. Török, XX. sz, színes és aranyszínű fémfonal, illetve mintásan letűzött fémfonal díszítés. Jó állapotban, 42x42 cm
3142323
12392
476
Antique
2829631
12393
476
Antique
Sieder régi konzervnyitó, eredeti dobozában, jelzett, h: 14 cm
3232480
12394
476
Antique
Bronz úti triptichon egy része zománc festéssel XIX. sz. 11x8 cm 3232698
12395
476
Antique
Moszaszaurusz hüllő foga, fosszília. Khouribga, Marokkó 65 millió éves 8x7 cm / Mosasaurus reptile tooth, fossil. Khouribga, Morocco 65 million years old 8x7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF