Antik

Zahl der Lose: 217

12311.

Rufpreis:
6 000 HUF

12312.

Rufpreis:
6 000 HUF

12313.

Rufpreis:
6 000 HUF

12314.

Rufpreis:
12 000 HUF

12315.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Antik német bronz figurális kétágú gyertyatartó, cca 19. sz. vége, m: 21 cm
12316.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Walker & Hall Sheffield pikkelyes felületű ezüstözött kínáló, jelzett, kopással, 30x18 cm
12317.

Rufpreis:
4 000 HUF

Faragott csont doboz, javítással, 10x7 cm
12318.

Rufpreis:
5 000 HUF

12319.

Rufpreis:
12 000 HUF

Stan Ion Patras (Máramaros): Troica-Szentháromság ikon. Faragott fa, jelzett 37x14 cm
12320.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12321.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
12322.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF