Antik Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145719
12311
476
Antique
Thangka, Jambhala ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x64 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott, foltos, feltekerve. 3145721
12312
476
Antique
Thangka, Manjusri Bodhiszattva ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x64 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott és foltos, feltekerve.
3145718
12313
476
Antique
Thangka, Padmaszambhava ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x56 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
3218493
12314
476
Antique
3144394
12315
476
50000
Antique
3216996
12316
476
17000
Antique
Antik német bronz figurális kétágú gyertyatartó, cca 19. sz. vége, m: 21 cm 3219777
12317
476
Antique
Walker & Hall Sheffield pikkelyes felületű ezüstözött kínáló, jelzett, kopással, 30x18 cm 3219883
12318
476
Antique
Faragott csont doboz, javítással, 10x7 cm
3218450
12319
476
Antique
3218444
12320
476
28000
Antique
Stan Ion Patras (Máramaros): Troica-Szentháromság ikon. Faragott fa, jelzett 37x14 cm 3219354
12321
476
Antique
3219313
12322
476
Antique
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF