https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 217
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3046343
12347
476
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3065424
12348
476
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy méretű keleti dísz kávés findzsa, kiöntő. kézzel készített, gazdagon díszített 60 cm 2926950
12349
476
0
9000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm 3026066
12350
476
0
16000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
India, XX. sz., Váza. Bronz, gazdag zománcozott díszítéssel. Felső illesztése kissé deformált, m: 61 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3023135
12351
476
0
5000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
Das Lot is nicht erreichbar
3029954
12352
476
0
4000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3102839
12353
476
0
30000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik gyógyszerész ládika. Gyógyszeres üvegcsékkel, csiszolt üvegdugóval, feliratos. XIX. sz vége. Políturozott fa ládikában, kulcsa is megvan. 28x23x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3130114
12354
476
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142522
12355
476
0
32000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Stefániay Edit (1936-2010): Mária a kisdeddel. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 20x20 és d: 6 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149468
12356
476
0
30000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Sonkavágó, antik, francia, XIX. sz. Öntöttvas, fa, acél 30x30 cm 2959213
12358
476
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2203664
12359
476
0
10000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse