https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Antik

Zahl der Lose: 217

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm
1
12347.

Teve nyereg. Fa,. réz veretekkel, figurális díszekkel, Egyiptom, XX: sz. Díszített bőr ülőpárnával, 52x33x40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy méretű keleti dísz kávés findzsa, kiöntő. kézzel készített, gazdagon díszített 60 cm
1
12348.

Nagy méretű keleti dísz kávés findzsa, kiöntő. kézzel készített, gazdagon díszített 60 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm
1
12349.

Japán öntöttvas füstölőtartó. Zománc mázzal. Figurális. 25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
13
 
India, XX. sz., Váza. Bronz, gazdag zománcozott díszítéssel. Felső illesztése kissé deformált, m: 61 cm
1
12350.

India, XX. sz., Váza. Bronz, gazdag zománcozott díszítéssel. Felső illesztése kissé deformált, m: 61 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
1
12351.

Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm
1
12352.

WMF Ikora art deco ezüstözött alpakka kínáló. Jelzett, kopással, 29x29 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Antik gyógyszerész ládika. Gyógyszeres üvegcsékkel, csiszolt üvegdugóval, feliratos. XIX. sz vége. Políturozott fa ládikában, kulcsa is megvan. 28x23x18 cm
1
12353.

Antik gyógyszerész ládika. Gyógyszeres üvegcsékkel, csiszolt üvegdugóval, feliratos. XIX. sz vége. Políturozott fa ládikában, kulcsa is megvan. 28x23x18 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
1
12354.

cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stefániay Edit (1936-2010): Mária a kisdeddel. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 20x20 és d: 6 cm
1
12355.

Stefániay Edit (1936-2010): Mária a kisdeddel. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 20x20 és d: 6 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sonkavágó, antik, francia, XIX. sz. Öntöttvas, fa, acél 30x30 cm
1
12356.

Sonkavágó, antik, francia, XIX. sz. Öntöttvas, fa, acél 30x30 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
7
 
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
1
12358.

Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
1
12359.

Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse