https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antik Zahl der Lose: 217
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3219290
12335
476
0
2400
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Buhay Ferenc (működött 1920-40 körül): Divatos korcsolyázó hölgy. Fa intarzia, jelzett, sérült. Korabeli, kissé sérült fakeretben, 42×32 cm 3220271
12336
476
0
6000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Képcsarnokos iparművész váza, festett fém, címkével, m: 29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3220314
12337
476
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik hajós vízszintmérő, 25x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3127812
12338
476
0
8000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Ötágú falikar, csiszolt üveg prizmákkal, 35x40x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3202812
12339
476
0
15000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3079790
12340
476
0
1800
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
C. Wide Strömma svéd design ón csésze 4 db Jelzett 4 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3024116
12341
476
0
32000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szecessziós puttó figurával díszített öntöttvas asztali képtartó / tükör, 45x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3012501
12342
476
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik falikárpit, kis sérülésekkel, kopásokkal, 230x115 cm .
Das Lot is nicht erreichbar
2824220
12343
476
0
12000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Antik gyertyatartó, 5 ágú, ezüstözött fém, sérült, m: 21,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2975413
12344
476
0
24000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szarvasvadászat. Nagy méretű gobelin. Aranyozott, szép állapotú gipsz rátétes fa keretben. 60x100 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2801834
12345
476
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Merengő. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban, 20x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2801835
12346
476
0
20000
Antique
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóné Tóth Hilda (?-?): Virágcsendélet. Tűzzománc, rézlemez, jelzett, fa keretben, paszpartuban,30x10 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse