Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Dr. Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp., [1903], Singer és Wolfner, VIII+527+(1) p. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, rossz állapotban, több lap kijár.
19048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dezső Lipót: Magyar hazám. Három cserkész barangolása Magyarországon. A magyar tanulók számára írta és a képanyagot összeáll.: - - . A. Szabó Károly rajzaival. Szombathely-Bp., [1935], Martineum Rt. - Globus-ny., 84 p.+ 80 (fekete-fehér képek) t. Második kiadás. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült, a könyvtesttől különvált borítóval, kissé sérült, foltos címlappal.
19049.

Rufpreis:
1 600 HUF

19050.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19051.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kurucz Katalin: A nyíri Mezőség neolitikuma. Jósa András Múzeum Kaidványai 28. Nyíregyháza, 1989. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19052.

Rufpreis:
3 000 HUF

19053.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kő és korsó. Képek Északkelet-Magyarország zsidóságának történetéből. (Kiállítási katalógus). Miskolc, 1992, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 800 példányban.
19054.

Rufpreis:
2 000 HUF

Divald Kornél. A besztercebányai múzeum kalauza. Bp., 1909, Múzeumok és Könyvtárak Orsz. Főfelügyelősége. Kiadói papírkötés, gerinc és borító kissé sérült, címlapon korabeli névbejegyzéssel, több lapon ceruzás jelöléssel.
19055.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Felvinczi Takáts Zoltán: Kőrösi Csoma Sándor emlékkiállítás az Egyetemi Könyvtárban. Magyar Kir. Ferenc József Tudományegyetem Erdélyi Magyar Közművelődési Egylet Kolozsvár. Kolozsvár, 1942, Miverva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19056.

Rufpreis:
4 000 HUF

Makra Zoltán, Mohr Győző (szerk.): Iglói Diákalbum. Az Iglói Főgimnáziumban 1898. évben érettségit tett diákok harminc éves érettségi találkozójuk emlékére. Bp., 1929, Fébé-nyomda. 8 p. Kiadói papírkötés, borítón korabeli névbejegyzéssel
19057.

Rufpreis:
1 200 HUF

19058.

Rufpreis:
1 200 HUF

Osa Johnson: Veszélyes élet. Bp., é.n., Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon-kötés, kiadói sérült papírborítóval.
19059.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF