Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Mészáros Vince: Széchenyi István és a vízgazdálkodás. Bp., 1974, VIZDOK. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19096.

Rufpreis:
1 200 HUF

19097.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tavaszy Sándor: Erdélyi tetők. Úti élmények és természeti képek. [Kolozsvár], 1938, Erdélyi Szépmíves Céh, 184+(6) p.+ 14 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, minimálisan foltos borítóval.
19098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Körmendy László: A jáki apátsági templom rövid ismertetése. Szombathely, 1932, Martineum Rt. 43+(1) p.+ 11 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés.
19099.

Rufpreis:
4 000 HUF

19100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebes Tibor: Jambó, Kilimandzsáró! A szerző, Sebes Tibor (1929-2011) újságíró által DEDIKÁLT! Bp., 1967, Táncsics. Egy színes kihajtható térkép melléklettel. Fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászonkötés, kiadói kissé sérült és gerincén kissé foltos papír védőborítóval, néhány lap kijár és alja kissé foltos.
19101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lászlóffy Woldemár: A Duna Budapestnél. Klny. Bp., 1941., "Élet", 18 p. "Tisztelete jeléül a szerző." Kiadói papírkötés.
19102.

Rufpreis:
1 800 HUF

Simonyi Jenő: Idegen népek közt messze földön. Útirajzok és életképek kiváló utazók leírásaiból. Összeválogatta: Dr. - -. Bp., 1912, Athenaeum, 270p. Második kiadás. Számos oldalszámozáson belüli szövegközti és egészoldalas illusztrációval illusztrált. Korabeli félvászon kötésben
19103.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Az oldalszámozáson belül Fáy Dezső egészoldalas fametszeteivel illusztrált. [Bp.], (1937.), Nyugat, 219+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, benne kézzel készült könyvjelzővel.
19104.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dénes István: Így láttam Afrikát. 1961, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19105.

Rufpreis:
1 200 HUF

-  Répási Imre: Ipar és kereskedelem Putnokon a XIX. század közepétől 1945-ig. Gömör Néprajza XXI. Debrecen, 1989, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszéke. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19106.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hetényi Imre: Egy magyar diák kalandjai Ázsiában. Sebők Imre rajzaival illusztrált. Bp.,én., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19107.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF