Hetényi Imre: Egy magyar diák kalandjai Ázsiában. Sebők Imre rajzaival... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Hetenyi-Imre-Egy-magyar-diak-kalandjai-Azsiaban-Sebok-Imre-rajzaival-illusztralt-Bp-en-~II3221860
3221860
19107
474
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Hetényi Imre: Egy magyar diák kalandjai Ázsiában. Sebők Imre rajzaival illusztrált. Bp.,én., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.