Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

1940-1944 A Földgömb, a Magyar Földrajz Társaság folyóirata 6 db száma: XI. évf. 1. sz., XII. évf. 8. sz., XIII. évf. 7., 9. sz., XV. évf. 6., 7. sz. Szerk.: Baktay Ervin, Kéz Andor. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.
19108.

Rufpreis:
1 000 HUF

1933-1939 A Földgömb, a Magyar Földrajz Társaság folyóirata 7 db száma: IV. évf. 6., 9. sz., V. évf. 2., 5., 6., 7., 8. sz. + a X. évfolyam (1939) tartalomjegyzéke. Szerk.: Milleker Rezső, Baktay Ervin, Kéz Andor. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos állapotban.
19109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Fürdőalmanach. Szerk.: Kiss Veronika, Nagy Zoltán. Horváth Gábor és Monok István bevezetőjével. Bp., 2004, Magyar Fürdőszövetség - Országos Széchényi Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrálva. A borító illusztrációja Konecsni György munkája. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19110.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második.kiadás. Kiadói sérült, kopott egészvászon kötés,
19111.

Rufpreis:
1 000 HUF

100 legszebb nemzeti park a világon. Utazás öt kontinensen. Ford.: Sz. Érdi Éva. Bp., 2005, Kossuth. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19112.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

B. Nagy Margit: Várak, kastélyok, udvarházak, ahogy a régiek látták. XVII-XVIII. századi erdélyi összeírások és leltárak. Bukarest, 1973, Kriterion. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, javított, kopott, kiadói papír védőborítóban.
19113.

Rufpreis:
2 400 HUF

Akinek ezeréves múltunkat köszönhetjük. Magyarország neves halottainak névjegyzéke és temetkezési helyei. Összeáll.: Csontos László. Bp., 2001, Római Kiadó. Kiadói papírkötés. + Nemere István: Magyarország története. 989 év krónikája. Az államalapítástól a XX. század végéig. hn., én., Anno. Kiadói kartonált papírkötés.
19114.

Rufpreis:
2 800 HUF

19115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alföldi tudományos gyűjtemény (Az Alföldi Tudományos Intézet évkönyve) II. 1946-1947. Szerk.: Bartucz Lajos. Szeged, 1948, Alföldi Tudományos Intézet, 2 sztl. lev.+ 342 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzővel, a lapok egy részén ázásnyomokkal.
19116.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Nógrád vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Bp., 1988, Dovin. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
19117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wirth, Zdenek: Prag in Bildern aus fünf Jahrhunderten. Prag, 1954, Artia. Kiadói foltos egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19118.

Rufpreis:
2 800 HUF

19119.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF