Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp.,1940, Bolyai Akadémia. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
19060.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gerle János: Századforduló. A mi Budapestünk. Bp., 1992, Városháza. Lugosi Lugo László fotóival. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón hajtásnyommal.
19061.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kun Miklós: Miskolcz' múltja 's jelenje tekintettel jövőjére (reprint) Miskolc 50p.
19062.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szántó Imre: Egy dunántúli falu. Alsópáhok története. Bp., 1960, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadásokkal. Megjelent 1500 példányban.
19063.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó Jenő: A Soproni Városszépítő Egyesület története 1869-1984. Sopron, 1984, Soproni Szemle. Kiadói papírkötés.
19064.

Rufpreis:
2 400 HUF

Siklód temploma és népe. Szerk.: Fehér György. Magyar és angol nyelven. Győr, Kairosz Kiadó, 1998. 228p. Kiadói kartonált kötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT.
19065.

Rufpreis:
2 800 HUF

19066.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

A soproni líceum. Szerk.: Győrffy Sándor, Hunyadi Zoltán. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
19067.

Rufpreis:
800 HUF

Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói nagyon megviselt állapotban lévő papír védőborító. Megjelent 6200 példányban.
19068.

Rufpreis:
1 000 HUF

19069.

Rufpreis:
800 HUF

1961 A Soproni Szemle című folyóirat XV. évfolyamának 1-2-3. száma
19070.

Rufpreis:
800 HUF

19071.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF