Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3217274
19060
474
Books: Travelling, Local History
Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp.,1940, Bolyai Akadémia. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
3220392
19061
474
Gerle János: Századforduló. A mi Budapestünk. Bp., 1992, Városháza. Lugosi Lugo László fotóival. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón hajtásnyommal.
3214094
19062
474
Kun Miklós: Miskolcz' múltja 's jelenje tekintettel jövőjére (reprint) Miskolc 50p.
3219868
19063
474
Szántó Imre: Egy dunántúli falu. Alsópáhok története. Bp., 1960, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadásokkal. Megjelent 1500 példányban. 3215210
19064
474
Szabó Jenő: A Soproni Városszépítő Egyesület története 1869-1984. Sopron, 1984, Soproni Szemle. Kiadói papírkötés.
3217102
19065
474
Siklód temploma és népe. Szerk.: Fehér György. Magyar és angol nyelven. Győr, Kairosz Kiadó, 1998. 228p. Kiadói kartonált kötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT. 3087843
19066
474
900
3087824
19067
474
A soproni líceum. Szerk.: Győrffy Sándor, Hunyadi Zoltán. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
3087813
19068
474
Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói nagyon megviselt állapotban lévő papír védőborító. Megjelent 6200 példányban.
3087812
19069
474
3087801
19070
474
1961 A Soproni Szemle című folyóirat XV. évfolyamának 1-2-3. száma
3219220
19071
474
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF