Divald Kornél. A besztercebányai múzeum kalauza. Bp., 1909, Múzeumok és Könyvtárak Orsz. Főfelügyelősége. Kiadói papírkötés, gerinc és borító kissé sérült, címlapon korabeli névbejegyzéssel, több lapon ceruzás jelöléssel.