Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 81

5 db könyv - Papp József: Magyarország védett területei; Barangolások a soproni erdőkben; A vácrátóti botanikus kert; A zirci arborétum; A szarvasi arborétum.
20350.

Rufpreis:
800 HUF

[Magyar Elek]: Az ínyesmester nagy szakácskönyve. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó, 524 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
20351.

Rufpreis:
2 800 HUF

Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941., Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+343 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblákkal illusztrált) t. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
20352.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tárgyik Sándor - Nagy László: Hidegkonyhai receptkönyv és technológia. Bp., 1963., Közgazdasági és Jogi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval.
20353.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. Új, bővített kiadás. Bp.,(1944). Rozsnyai Károly, (Székesfehérvár, Vörösmarty-ny.), 460+3 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal (327-330), sérült kötéssel, laza lapokkal.
20354.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet, 302 p. Átkötött egészvászon-kötés, a címlapon kis szakadással, az utolsó lapon ceruzás sorokkal.
20355.

Rufpreis:
1 600 HUF

[Magyar Elek]: Az ínyesmester ezer új receptje. Bp., 1935, Athenaeum, 255 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, szakadt elülső szennylappal. Benne újságokból kivágott receptekkel is.
20356.

Rufpreis:
1 800 HUF

Úriasszony háztartása. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné. Bp., 1934., Asszonyok Könyvtára Kiadóhivatala. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20357.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1963, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 424 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
20358.

Rufpreis:
1 600 HUF

Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. DEDIKÁLT! II. kiadás. Bp., (1928.), Otthon-ny., 1-14, 17-311 p. Javított gerincű egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos, kijáró lapokkal, néhány lapon aláhúzással, egy laphoz jegyzetlapot tűztek, egy laphiánnyal (15/16.)
20359.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20360.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hope Ricciotti-Vincent Connelly: The Pregnancy Cookbook. Revised and expanded. New York-London, 2002. W.W. Norton & Company. Kiadói papírkötés.
20361.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF