Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 81

W. Nagy Ágota (szerk.): A magyar mezőgazdasági, kertészeti, erdészeti és vadászati szaknyelv kialakulása. Tudománytörténeti Konferencia a Magyar Mezőgazdasági Múzeumban Apáczai Csere János Enciklopédiája elkészültének 350. évfordulója tiszteletére Bp., 2003, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 144 p. Kiadói papírkötés, címlapon rövid ceruzás bejegyzéssel, jó állapotban.
20338.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Oetker sütemény receptek. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20339.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Oetker receptek. Hogyan készül a jó sütemény? Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20340.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kincses receptkönyv. Váncza sütőpor. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20341.

Rufpreis:
1 600 HUF

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20342.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hogyan készül a jó sütemény? Dr. Oetker receptkönyv. Kiadói papírkötés, sérült.
20343.

Rufpreis:
1 600 HUF

20344.

Rufpreis:
1 800 HUF

20345.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budafoki borászati szakember-képzés. Soós István Élelmiszeripari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Intézet jubileumi évkönyve 1901-1976. (Bp., 1976), Ságvári Endre Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől elváló borítóval. Megjelent 1000 példányban.
20346.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kürthy Emilné (szerk.): Fagylaltok, krémek, parfait-k és kocsonyák. Háztartási Könyvtár V. Bp., 1903, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, sérült, gerinc, kopottas állapotban.
20347.

Rufpreis:
2 400 HUF

Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp., (1928.), Otthon-ny.,311+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült, szétvált kötéssel, kopott borítóval, a gerincen amatőr javítással, a címlap és 5 további lap hiányos.
20348.

Rufpreis:
1 800 HUF

A magyar néptáplálkozás. Bp., é.n. (cca 1940), M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Közélelmezési Osztálya (Kispest, Kultura-ny.), 16 p. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
20349.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF