Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp., (1928.), Otthon-ny.,311+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült, szétvált kötéssel, kopott borítóval, a gerincen amatőr javítással, a címlap és 5 további lap hiányos.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert