20348.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 800 HUF
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. Bp., (1928.), Otthon-ny.,311+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, sérült, szétvált kötéssel, kopott borítóval, a gerincen amatőr javítással, a címlap és 5 további lap hiányos.