Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 81

Kapitány Mária: A sertés házi feldolgozása./ Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. (VI. kiadás.) Bp., 1941-1944, Szerzői, 32 p.+62+2 p. Kiadói papírkötés.
20314.

Rufpreis:
6 000 HUF

St. Hilaire, Josephine von: Die wahre Kochkunst, oder: neuester geprüftes und vollständiges Pester Kochbuch. [A főzés igaz művészete, avagy a legújabb Pesti Szakácskönyv]. Bp., én. (cca 1880), Eggenberger, XVI+464 p. Achtundzwanzigste mit den neuesten Kochrecepten vermehrte Auflage. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, javított szennylapokkal, egy-két lapon szakadással.
20315.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Fornády Elemér - Zombory Bertalan: A bor kezelés és a bortörvény magyarázata. (A rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga.) Az előadásokat írták: I-VII. - -. VIII. Dr. - -. Bp.,1941,"Pátria", 132 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20316.

Rufpreis:
2 800 HUF

Hegyesi József: A legujabb házi czukrászat kézikönyve. Bp., 1893, szerzői kiadás (Czettel és Deutsch-ny.), 247 p.+ 1 (kihajtható, színes litográfia) t. Negyedik, javitott és bővített kiadás. Illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, kijáró lapokkal, néhány lapon ceruzás firkákkal
20317.

Rufpreis:
4 000 HUF

20318.

Rufpreis:
3 000 HUF

Földes József 1949-2012. Emlékalbum. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötés. Benne 2014-es gépelt levéllel, csapatától és családjától ismeretlen személynek, rajta ajándékozási sorokkal és 4 aláírással.
20319.

Rufpreis:
1 800 HUF

Palocsay Rudolf: Virágnemesítési kísérleteim. Bukarest, 1960, Mezőgazdasági és Erdészeti Könyvkiadó. Megjelent 500 példányban. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20320.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Cooking and Baking by Gas. Bp., Kossuth Press. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20321.

Rufpreis:
6 000 HUF

Urmánczy Nándorné szakácskönyve. Minden recept házilag kipróbálva. Bp., [1926], Pallas, 222 p. + 6 t. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel.
20322.

Rufpreis:
2 800 HUF
14

20323.

Rufpreis:
1 600 HUF

Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, foltos kiadói papír védőborítóban, benne néhány kézírásos és újságkivágásos recepttel is.
20324.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db kertészeti könyv - Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegsége + K. Györffy Jenő: Gyümölcsfák rovarkártevői + Dr. Aczél Márton: Védekezés a levéltetvek ellen. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20325.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF