Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 81

Mohácsy Mátyás: Őszibaracktermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20326.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Baross Endre (szerk.): Borászati zsebkönyv az 1944. évre. Negyvenötödik évfolyam. Bp., 1944, Tátrai-ny., 190+(20) p. Modern bőr-/műbőr-kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20327.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csoma Zsigmond: Kertészet és polgárosodás. Az európai szőlészeti-borászati-kertészeti ismeretek oktatása, szaktanácsadása a Georgikonban és a Keszthelyi Uradalomban a 18. sz. végétől a 19. sz. közepéig. Centrál-Európa Alapítványi Könyvek sorozat 6. kötete. Bp., 1997, Centrál Európa Alapítvány. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
20328.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beck Tibor: A filoxéravész Magyarországon. Mezőgazdaságtörténeti Tanulmányok 10. Bp., 2005. Magyar Mezőgazdasági Múzeum. Kiadói papírkötésben.
20329.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Csoma Zsigmond: Nászéjszakák bora: a somlai. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20330.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szőnyey Lórántné: A modern csirkefarm. Bp., é.n. Franklin. 129 + (1)p. Fűzve, borítók nélkül
20331.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Hankó Béla: Magyar házi szarvasmarháink eredete. Mezőgazdasági Múzeum füzetei 3. Bp., 1957, Mezőgazdasági Múzeum. 31 p. Megjelent 1050 példányban. Kiadói papírkötés, borítón egészen apró szakadásokkal, jó állapotban.
20332.

Rufpreis:
2 800 HUF

Giovannini Rudolf: Útmutató gyógynövénygyűjtők és beváltók részére. Bp., 1945, Jupiter Könynyomdai Műintézet, 242+2 p. VI., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, szétvált könyvtesttel.
20333.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bohus Gábor - Kalmár Zoltán: Erdő-mező gombái. Bp., 1956, Mezőgazdasági, 181+1 p.+24 (színes képtáblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20334.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Kalmár Zoltán - Dr. Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
20335.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kőrösi Andrea: A magyar szürke marha kraniometriai jellemzése. Mezőgazdaságtörténeti tanulmányok 11. Bp., 2008, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 303 p. Néhány fekete-fehér képpel és ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A tételhez tartozik A Magyar Szürke Szarvasmarhát Tenyésztők Egyesületének prospektusa.
20336.

Rufpreis:
2 800 HUF

Barbarits Lajos: A vetés gépesítésének kezdetei és elterjedése Magyarországon. Mezőgazdaságtörténeti tanulmányok 2. Bp., 1965, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 282 p. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés.
20337.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF