Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3200717
20374
474
Books: Gastronomy and Gardening
Dr. Szabó Zoltán: A szobai növények élete és gondozása. Népszerű Természettudományi Könyvtár 6. Bp., 1928., Kir. M. Természettudományi Társulat, 206+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben.
3201399
20375
474
Csiki László: Mezőgazdasági szakoktatásunk kialakulása, fejlődése és mai helyzete. Bp., 1943., "Pátria". Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, szétvált kötéssel.
3180560
20376
474
Propolisz. A méhészet egy értékes terméke. Tudományos kutatások és vélemények összetételével, sajátosságaival és gyógyászati használatával kapcsolatban. Ford.: Szabados A. Bukarest, 1982, Apimondia. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval. 3105665
20377
474
3105617
20378
474
2743995
20379
474
Csizmadia László: A vendég előtti étel- és italkészítés művészete. Kiadói kartonált papírkötés. Bp., 1981., Közgazdasági és jogi könyvkiadó.
2743875
20380
474
2804288
20381
474
2985957
20382
474
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF