Propolisz. A méhészet egy értékes terméke. Tudományos kutatások és vélemények összetételével, sajátosságaival és gyógyászati használatával kapcsolatban. Ford.: Szabados A. Bukarest, 1982, Apimondia. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval.