Husz Béla: A beteg növény és gyógyÃtása. Bp., 1941., Kir. M. Természet... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000007/Husz-Bela-A-beteg-noveny-es-gyogyitasa-Bp-1941-Kir-M-Termeszettudomanyi-Tarsulat-VIIIplus343~II3215648
3215648
20352
474
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Husz Béla: A beteg növény és gyógyÃtása. Bp., 1941., Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+343 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblákkal illusztrált) t. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
: nagy_andras