Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Husz Béla: A beteg növény és gyógyítása. Bp., 1941., Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+343 p.+XXXII (fekete-fehér képtáblákkal illusztrált) t. Kiadói félvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras