20354.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. Új, bővített kiadás. Bp.,(1944). Rozsnyai Károly, (Székesfehérvár, Vörösmarty-ny.), 460+3 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal (327-330), sérült kötéssel, laza lapokkal.