Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

20830.

Rufpreis:
3 000 HUF

20831.

Rufpreis:
2 800 HUF

20832.

Rufpreis:
2 400 HUF

20833.

Rufpreis:
2 400 HUF

Magyar néprajz V. köt.: Népköltészet. Főszerk.: Vargyas Lajos. Szerk.: Istvánovits Márton. Bp., 1988, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20834.

Rufpreis:
2 400 HUF

20835.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes különféle témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, kb. 20-25 db. Változó állapotban, közte sérültek is.
20836.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., Méhner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, hátsó védőlap hiányzik, két lap felületén ezüstmaradványok, hátsó kötéstáblán erős ázásnyom, kopottas állapotban.
20837.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db:   Biró Lajos: Az utolsó csók. Egy szegény ifjú története három felvonásban. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.;   Hevesi Sándor: Császár és komédiás. Dráma négy felvonásban. Bp., 1919, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.   Darvas József: Szakadék. Dráma három felvonásban. Bp.,[1943], Magyar Élet. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.;   Lenkei Henrik: Petőfi és a természet. Baróti Lajos: Petőfi a ponyván és a népirodalomban. Péterfy Tamás: Petőfi-regék. Mühlbeck Károly rajzaival. Petőfi-Könyvtár XXI-XII. füzet. Bp., 1910, Kunossy, Szilágyi és Társa.
20838.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mikszáth Kálmán: A szelistyei asszonyok. Mikszáth Kálmán Munkái. Bp., 1906, Révai, 2 sztl. lev.+ 348+(4) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón némi kopottsággal, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel (Dr. Princz Manó ügyvéd).
20839.

Rufpreis:
3 000 HUF

Shaw, [George Bernard]: Színművek. Ford.: Képes Géza et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
20840.

Rufpreis:
1 400 HUF

20841.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF