2 800 HUF
Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Bp., Méhner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, hátsó védőlap hiányzik, két lap felületén ezüstmaradványok, hátsó kötéstáblán erős ázásnyom, kopottas állapotban.