Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

20854.

Rufpreis:
2 400 HUF

20855.

Rufpreis:
4 000 HUF

Arisztophanész vígjátékai. Fordította Arany János. 1968, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20856.

Rufpreis:
2 000 HUF

20857.

Rufpreis:
3 000 HUF

20858.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Radnóti Miklós: Ikrek hava. (Napló a gyerekkorról.) Tolnai Gábor utószavával. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (119./1100) példány! + Radnóti Miklós: Meredek út. Versek. [Bp.], 1938, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés.
20859.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

20860.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jónás Péter: Fényfoltok. A szerző, Jónás Péter (1973-) újságíró, színházi dramaturg, költő által DEDIKÁLT! Miskolc, 2000, Felsőmagyarország. A költő, Jónás Péter első megjelent kötete. Kiadói papírkötésbe, borítón apró felületo sérüléssel, jó állapotban.
20861.

Rufpreis:
2 800 HUF

H. Nagy Péter: Ady-kollázs. Pozsony, 2003, Kalligram. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20862.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Karsay Orsolya - Wehli Tünde - Mikó Árpád: Három kódex. Szerk.: Karsay Orsolya, Földesi Ferenc. Az Országos Széchenyi Könyvtár millenniumi kiállítása. Libri de libris. Bp., 2000, Országos Széchenyi Könyvtár - Osiris. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
20863.

Rufpreis:
1 600 HUF

20864.

Rufpreis:
2 400 HUF

20865.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF