Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Dugonics András - Banga Ferenc - Szemethy Imre: Szittyai történetek. Szörényi László utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1998, ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (33./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló dedikációval, valamint egy azonsítatlan 3 személy aláírásával.
20878.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rabindranath Tagore: Hajótöröttek I-II. H.n., Genius. Vajtafy (Vasek) Ottó ezredes névbejegyzésével, névváltoztatás után átírva, egyikben felesége ex librisével. Félbőr kötés, kopottas állapotban.
20879.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bataille, Georges: A szem története, Madame Edwarda, A halott. Bp., 1991, Európa. Kiadói kartonált kötés, kissé kopott papírborítóval.
20880.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ferenczi László: Én Kassák Lajos vagyok. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, Kozmosz Könyvek. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Ferenczi László (1937-2015) irodalomtörténész, kritikus, esszéista által Csűrös Miklós (1944-2015) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus részére DEDIKÁLT példány.
20881.

Rufpreis:
2 800 HUF

Buber, Martin: Én és Te. Bp., 1999, Európa Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20882.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

20883.

Rufpreis:
1 400 HUF

20884.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gérard Depardieu: Titkos leveleim. Ford.: Szentgyörgyi Rita. hn., 2001, Jokerex. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20885.

Rufpreis:
1 400 HUF

Don Quijote kalandjai. Cervantes után a magyar ifjúság számára átdolgozta: Baróti Lajos. Budapest, Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20886.

Rufpreis:
1 400 HUF

20887.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20888.

Rufpreis:
2 400 HUF

20889.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF