Dugonics András - Banga Ferenc - Szemethy Imre: Szittyai történetek. Szörényi László utószavával. Képes Próza Tár. Bp., 1998, ELTE Historia Litteraria Alapítvány. Kiadói papírkötés. Számozott (33./600), az illusztrátorok, Banga Ferenc (1947- ) és Szemethy Imre (1945- ) grafikusok által aláírt példány. Alatta Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló dedikációval, valamint egy azonsítatlan 3 személy aláírásával.
Ferenczi László: Én Kassák Lajos vagyok. (DEDIKÁLT). Bp., 1987, Kozmosz Könyvek. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Ferenczi László (1937-2015) irodalomtörténész, kritikus, esszéista által Csűrös Miklós (1944-2015) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus részére DEDIKÁLT példány.
Don Quijote kalandjai. Cervantes után a magyar ifjúság számára átdolgozta: Baróti Lajos. Budapest, Rozsnyai Károly. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
Babits Mihály: Jónás könyve. Kádár György 9 oldalszámozáson belüli egészoldalas illusztrációival. Bp., 1961, Magyar Helikon, 69+1 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval. Számozatlan példány.