Nemzetei Könyvtár sorozat 3 kötete (100-101., 114., 122-123. sz.): Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Útijegyzetek, útilevelek, naplótöredékek, politikai cikkek, tábori levelek és egy elbeszélés.; Bibó Lajos: A láp.; Bodor György: Kossuth a magyar igazságért. Vál. és magyarázattal ellátta: - - . Bp., 1943-1944, Stádium. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé viseltes borítókkal, sérülésekkel.
Wass Albert négy műve, 2 kötetben: Jönnek! / Adjátok vissza a hegyeimet! Bp., 1997, Kráter Műhely Egyesület. Kiadói papírkötés. + Egyedül a világ ellen. / Magukrahagyatottak. Wass Albert életmű-sorozat. Marosvásárhely, 2001, Mentor. Kiadói papírkötés.
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Bp., 1999, Háttér. Az 1912-es 1. kiadás fakszimile kiadása. Kiadói papírkötés.