1990 Ludas Matyi évkönyv, a címlapon Szuhay Balázs (1935-2001), a Ludas Matyi főszerkesztője és Balogh Lajos (1954-) karikaturista autográf aláírásaival + Szuhay Balázs (1935-2001), a Ludas Matyi főszerkesztője és Balogh Lajos (1954-) autográf aláírásai Balogh Lajos (1954-) karikaturista kiállítási meghívóján
Békeffi László konferanszainak gyűjteménye. I. könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás (Elbert és Társa). 79 p. Korabeli félvászon-kötésben, előzéklapon korabeli bélyegzéssel. Unicus kötet, nem készült folytatása.
Beöthy Zsolt: Széchényi és a magyar költészet. Bevezette s jegyzetekkel ellátta: Tóth Rezső. Iskolai Könyvtár - Magyar Olvasmányok Tára. Bp., 1899, Athenaeum, 96 p. Kiadói félvászon-kötés, minimálisan sérült borítóval, "Tanári tiszteletpéldány" bélyegzésekkel.
Szemere Bertalan szépirodalmi dolgozatai és szónoklatai a szabadság harcz előtt és után. Bp., é.n., Ráth Mór, 3 sztl. lev.+ 307 p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.