Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

1990 Ludas Matyi évkönyv, a címlapon Szuhay Balázs (1935-2001), a Ludas Matyi főszerkesztője és Balogh Lajos (1954-) karikaturista autográf aláírásaival + Szuhay Balázs (1935-2001), a Ludas Matyi főszerkesztője és Balogh Lajos (1954-) autográf aláírásai Balogh Lajos (1954-) karikaturista kiállítási meghívóján
20974.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lőrincz Lajos: Sakkfigurák éneke. Keszthely, 1995, Castellum-Press Könyv- és Lapkiadó. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés.
20975.

Rufpreis:
1 600 HUF

Békeffi László konferanszainak gyűjteménye. I. könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás (Elbert és Társa). 79 p. Korabeli félvászon-kötésben, előzéklapon korabeli bélyegzéssel. Unicus kötet, nem készült folytatása.
20976.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csegezi József: Dikics. A szerző által DEDIKÁLT! H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, elülső papírborító egy része elválóban.
20977.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balogh Levente: A Szentkirályi-titok. H.n., 2011, Szentkirályi Ásványvíz Kft. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20978.

Rufpreis:
1 000 HUF

Robert Merle: Ármány és cselszövés. Ford.: Kamocsay Ildikó. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
20979.

Rufpreis:
2 000 HUF

20980.

Rufpreis:
1 400 HUF

20981.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sz. Lukács Imre: Magyar gulág. (Dedikált!) Szeged, 1997, Bába és Társai. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált példány.
20982.

Rufpreis:
1 000 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Két év multán. Eredeti vigjáték 1 felvonásban. Bp., 1881, szerzői kiadás, 24 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben.
20983.

Rufpreis:
1 400 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Rendelő óra. Eredeti vigjáték 1 felvonásban. Bp., 1881, szerzői kiadás (Fanda József-ny.), 35 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült fűzéssel.
20984.

Rufpreis:
1 400 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: A tót leány. Eredeti népszínmű dalokkal 3 felvonásban. Zenéjét szerzé: Serly Lajos. Bp., [1882], Ifj. Nagel Otto, 80 p. Átkötött félvászon-kötésben.
20985.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF