Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Almási [Balogh] Tihamér: A Borzáné Marcsája. Eredeti népszínmű dalokkal, 3 felvonásban. Bp., 1880, szerzői kiadás (Fanda József-ny.), 4 sztl. lev.+ 87 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
20986.

Rufpreis:
1 400 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: A milimári. Eredeti népszínmű 4 felvonásban. Zenéjét szerzé: Erkel Elek. Bp., [1880], Ifj. Nagel Otto, 118 p. Átkötött félvászon-kötésben, a címlap kissé sérült, a fűzéstől részben elvált.
20987.

Rufpreis:
1 400 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Sári néni. Népszínmű 3 felvonásban. Bp., 1885, szerzői kiadás (Fanda József-ny.), 2 sztl. lev.+ 81+(1) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, egy kissé sérült, kijáró lappal.
20988.

Rufpreis:
1 400 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Az érdemkereszt. Dramolet egy felvonásban. Bp., [1893], Singer és Wolfner, 33+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben.
20989.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sík Sándor: A magyar irodalom rövid ismertetése. Bp., 1923, Németh József (,,Élet"-ny.), 163+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
20990.

Rufpreis:
1 000 HUF

Viz Zoltán: Alkonyatkor. Versek 1898-1932. Vác, 1933, (Kapisztrán-ny.), 1 t.+ 125+(3) p. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis sérülésekkel, némi kopottsággal, az elülső szennylap és a címkép alján szakadással, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
20991.

Rufpreis:
1 400 HUF

Almási [Balogh] Tihamér: Clarisse. A Nemzeti Színház által 100 arany pályadíjjal jutalmazott eredeti dráma 5 felvonásban. Bp., 1875, Lafite és Elsner, 84 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, néhány foltos lappal.
20992.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szerb Antal: A Pendragon legenda. Bp., 1974., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20993.

Rufpreis:
1 400 HUF

Major - Zala Lajos: Énekek éneke. Énekért ének Göcsej és Duodzet költőjétől. A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Molnár József (1918-2009) emigráns magyar író, könyvkiadó, nyomdász, folyóirat szerkesztő, az Aurora Kiadó szerkesztője részére DEDIKÁLT példány. hn., én., nyn, 20 p. Kiadói papírkötés.
20994.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jobbágy Károly: Feltámadás. Versek. 1952-1955. ALÁÍRT! Bp., 1955, Szépirodalmi. Első kiadás. A szerző első, nyomtatásban megjelent műve. Kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20995.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vay Sándor, gróf: Ősökről - unokáknak. Gergely Imre rajzaival. Gróf Vay Sándor Munkái X. köt. Bp., [1909], Országos Monográfia Társaság, 206+(4) p.+ 17 t. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel.
20996.

Rufpreis:
2 000 HUF

Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Ford.: Lányi Viktor. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 98+(2) p. Első magyar kiadás. A borító Major Henrik munkája. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, szétváló fűzéssel, a lapok egy része kijár.
20997.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF