https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
21132.

Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monsberger R. Ulrik - A hazai német naptárirodalom története 1821-ig.  Bp., 1931. Kapisztrán-ny. (Vác). 75 p. + 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban enyhén sérült gerinc
1
21133.

Monsberger R. Ulrik - A hazai német naptárirodalom története 1821-ig. Bp., 1931. Kapisztrán-ny. (Vác). 75 p. + 1 sztl. lev. Kiadói papírborítóban enyhén sérült gerinc

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Catalogus Manuscriptorum Bibliothecae Reg. Scient. Universitatis Budapestinensis. Tomus II. Pars IV. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula Ad Tomum II. Catalogi Manuscriptorum Bibliothecae Regiae Scientiarum Universitatis Budapestinensis. Bp., 1910, Typis Typographiae Universitatis Reg. Scient. Latin nyelven. 280 p. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották (helytelenül a a hátoldalára), előzéklapon és címlapon Genersich Antal Prof. hagyatékából bélyegzővel, néhány lapon tollas jelöléssel.
1
21134.

Catalogus Manuscriptorum Bibliothecae Reg. Scient. Universitatis Budapestinensis. Tomus II. Pars IV. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula Ad Tomum II. Catalogi Manuscriptorum Bibliothecae Regiae Scientiarum Universitatis Budapestinensis. Bp., 1910, Typis Typographiae Universitatis Reg. Scient. Latin nyelven. 280 p. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották (helytelenül a a hátoldalára), előzéklapon és címlapon Genersich Antal Prof. hagyatékából bélyegzővel, néhány lapon tollas jelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fazekas István: Az uj életelixir története. 1940, Cserépfalvi, kiadói papír köté, félvászon védőborítóval. (Szent-Györgyi Albert és a C vitamin története)
1
21135.

Fazekas István: Az uj életelixir története. 1940, Cserépfalvi, kiadói papír köté, félvászon védőborítóval. (Szent-Györgyi Albert és a C vitamin története)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig Összeáll.: Szalády Antal Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József Bp. 1884. Lampel R. 248 l. 3 sztl. lev. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti fedőlap bekötve,
1
21136.

A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig Összeáll.: Szalády Antal Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József Bp. 1884. Lampel R. 248 l. 3 sztl. lev. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti fedőlap bekötve,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Gyula Balogh Ádám kuruc brigadéros Bp., 1958, Zrínyi. 317 l, 1 lev, 8 t, szövegközti térképvázlatokkal. Kiadói félvászon kötésben. Ritka!
1
21137.

Tóth Gyula Balogh Ádám kuruc brigadéros Bp., 1958, Zrínyi. 317 l, 1 lev, 8 t, szövegközti térképvázlatokkal. Kiadói félvászon kötésben. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garvay Andor: Négy kis komédia. Garvay Andor egyfelvonásosai. Gyoma, 1913. Nyomtatta és kiadja Kner Izidor. [5]-101 + [7] p. Egyetlen kiadás. Garvay Andor (1875-1927) újságíró, színműíró rövid komédiáit tartalmazza kötetünk. Az első előzéken régi tulajdonosi bejegyzés, néhány oldalon halvány foltosság. Lévay-Haiman 1.224 B. Színes, levélmintás Kner-vászonba kötve, a címfelirat a gerincen és az első fedőborítón sárga címkén. Ritkább kötésváltozat.
1
21138.

Garvay Andor: Négy kis komédia. Garvay Andor egyfelvonásosai. Gyoma, 1913. Nyomtatta és kiadja Kner Izidor. [5]-101 + [7] p. Egyetlen kiadás. Garvay Andor (1875-1927) újságíró, színműíró rövid komédiáit tartalmazza kötetünk. Az első előzéken régi tulajdonosi bejegyzés, néhány oldalon halvány foltosság. Lévay-Haiman 1.224 B. Színes, levélmintás Kner-vászonba kötve, a címfelirat a gerincen és az első fedőborítón sárga címkén. Ritkább kötésváltozat.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. Felvágatlan lapokkal.
1
21139.

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jávor Egon: Hét kéziratos pozsonyi missale a Nemzeti Múzeumban. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XV. köt. Bp., 1942, MNM Országos Széchenyi Könyvtára, 4+126 p.+4 t. Kiadói papírkötés. Felvágatlan lapokkal.
1
21140.

Jávor Egon: Hét kéziratos pozsonyi missale a Nemzeti Múzeumban. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XV. köt. Bp., 1942, MNM Országos Széchenyi Könyvtára, 4+126 p.+4 t. Kiadói papírkötés. Felvágatlan lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A Mercurius Veridicus ex Hungaria három száma 1710-ből. A Magyarhoni Ev. Egyetemes Egyház "Báró Podmaniczky Géza és hitvese, szül. Gr. Dégenfeld-Schomberg Berta Könyvtárában." Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 12 sztl. lev. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1
21141.

A Mercurius Veridicus ex Hungaria három száma 1710-ből. A Magyarhoni Ev. Egyetemes Egyház "Báró Podmaniczky Géza és hitvese, szül. Gr. Dégenfeld-Schomberg Berta Könyvtárában." Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 12 sztl. lev. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.
1
21142.

Veress Gyula: Miért? Esztergom, 1924, Laiszky János, 1 t.+91 p. Kiadói szecessziós papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval és foltos címképpel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1
21143.

Pap Károly: Adalékok Arany debreczeni diákságához. Különlenyomat. Bp., 1912, (Franklin-ny.), 2+16 p.+1 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse