https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 421
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3082052
21120
470
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db: Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.; Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.; Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.; Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;
Das Lot is nicht erreichbar
3080539
21121
470
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3085392
21122
470
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.
Das Lot is nicht erreichbar
3082431
21123
470
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Weöres Sándor: Hideg van. 1985, Pécs, Baranya megyei Könyvtár. Az 1934-es kiadás reprintje, utószóval. Kissé kopott kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3081312
21124
470
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy János: A római militia limitaneára vonatkozó adatok filológiai vizsgálata. A magyarság kapcsolatai a görög-római művelődsésel. Dolgozatok a debreceni Tisza István Tudományegyetem Görög-Latin Philologiai Szemináriumából. IV. füzet. Debrecen, 1938, Debreceni Református Kollégiumi Tanérképző. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2986169
21125
470
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2864378
21126
470
0
500
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2637280
21127
470
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban. 2638541
21128
470
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2637831
21129
470
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2638562
21130
470
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya.
Das Lot is nicht erreichbar
3105671
21131
470
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse