https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db:   Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.;   Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.;   Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.;   Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;
1
21120.

Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db: Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.; Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.; Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.; Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.
1
21121.

Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.
1
21122.

Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weöres Sándor: Hideg van. 1985, Pécs, Baranya megyei Könyvtár. Az 1934-es kiadás reprintje, utószóval. Kissé kopott kiadói papírkötés.
1
21123.

Weöres Sándor: Hideg van. 1985, Pécs, Baranya megyei Könyvtár. Az 1934-es kiadás reprintje, utószóval. Kissé kopott kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy János: A római militia limitaneára vonatkozó adatok filológiai vizsgálata. A magyarság kapcsolatai a görög-római művelődsésel. Dolgozatok a debreceni Tisza István Tudományegyetem Görög-Latin Philologiai Szemináriumából. IV. füzet. Debrecen, 1938, Debreceni Református Kollégiumi Tanérképző. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
1
21124.

Nagy János: A római militia limitaneára vonatkozó adatok filológiai vizsgálata. A magyarság kapcsolatai a görög-római művelődsésel. Dolgozatok a debreceni Tisza István Tudományegyetem Görög-Latin Philologiai Szemináriumából. IV. füzet. Debrecen, 1938, Debreceni Református Kollégiumi Tanérképző. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
1
21125.

Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1
21126.

Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.
1
21127.

Cserbák András: Kalendárium-típusok a Néprajzi Múzeum gyűjteményében. Néprajzi Közlemények XXIX. évfolyam. Budapest, 1988, Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT  Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben
1
21128.

Moravetz Levente: Argos, Rigó meg a többiek DEDIKÁLT Pannónia Könyvek, 2008. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben
1
21129.

Jeney András: Útra, ha kelhetek. Néhány versfaragások ALÁÍRT Szerencs, 2004. Hegyaljai alkotók. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya.
1
21130.

4 db dedikált könyv: Koppány Zsolt: Akvarell, Tóth Béla: Terhesség és életmód, Birkás Erzsébet: A megmaradás földjén, Gyárfás Endre: Zöldág parittya.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.
1
21131.

Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse