Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Orosz Iván: Pán hétágú sípján. (Versek.) Szarvas, 1935. ,,Szarvasi Közlöny" Nyomda- és Lapkiadóvállalat. 61 + [3] p. Egyetlen kiadás. Összesen 300 számozott példányban megjelent verskötet aláírt példánya. Sorszáma: 50. A címoldalon régi ajándékozási bejegyzés, régi gyűjteményi bélyegzés és katalógusszám. A címoldal enyhén foltos. Korabeli félvászon kötésben.
21096.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István: Búcsúzás. Vál.: Horváth József. Szöveggondozás és utószó Sánta Gábor. Szeged, 2011, Lazi. Kiadói kartonált kötés, elejében tulajdonosi bejegyzéssel, jó állapotban.
21097.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

21098.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vámos Miklós: Apák könyve. [Regény.] (Aláírt.) [Budapest, 2008]. Ab Ovo Könyvkiadó (Kaloprint Kft., Kalocsa). 447 + [9] p. Az első előzéken a szerző saját kezű aláírása: ,,Vámos Miklós. 2008. nov. 3". A regény első kiadása 2000-ben jelent meg, példányunk a huszonharmadik változatlan utánnyomásból való. Színes, illusztrált kiadói kartonkötésben. Jó példány.
21099.

Rufpreis:
1 400 HUF

21100.

Rufpreis:
1 400 HUF

21101.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gergely Ágnes Carmen lugubre. Versek 1963-2003. (Számozott.) (Budapest, 2005). Múlt és Jövő Kiadó (Portomark Kft. ny.) 89 + [3] p. Egyetlen kiadás. Készült 300 számozott példányban, példányunk sorszáma: 8. A címoldalon utólagos bélyegzés: ,,Megjelent József Attila születésének 100. évfordulójára."  Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
21102.

Rufpreis:
1 400 HUF

21103.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai Anna: A labda. A forma. Vörös és vörös. Kisregények. (Dedikált.) Budapest, (1994). (Széphalom Könyvműhely -Zenemű Nyomda Kft.) 219 + [1] p. + melléklet (sorozatajánló). Első gyűjteményes kiadás. Dedikált: ,,Király Lajosnak szeretettel, jó emlékezetül Jókai Anna. 1995. jún. 28." (Jókai Anna művei.) Prov.: Király Lajos (Király Lajos (1947-2021) költő, szerkesztő, műfordító, a Krúdy Kör elnöke.] Aranyozott kiadói kartonkötésben. Jó példány.
21104.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai Anna: Tartozik és követel. Regény. (Dedikált.) [Budapest], (1984). Szépirodalmi Könyvkiadó (Alföldi Nyomda, Debrecen). 273 + [7] p. Dedikált: ,,Király Lajosnak, találkozásunk emlékére Jókai Anna. 1988 ápr. 21". A kötet első kiadása 1970-ben jelent meg, az írónő harmadik köteteként. Példányunk az 1984. évi ötödik kiadásból való. Prov.: Király Lajos (Király Lajos (1947-2021) költő, szerkesztő, műfordító, a Krúdy Kör elnöke.] Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, színes, Pap Klára rajzával illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
21105.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai Anna: A feladat. Regény. (Dedikált.) Budapest, (1977). Szépirodalmi Könyvkiadó (Kossuth Nyomda). 269 + [3] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Fodor Mártinak, a régi szeretettel Anna. 1977. szept. 1". Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.] Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
21106.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jókai Anna: Mindhalálig. Regény. (Dedikált.) Budapest, (1974). Szépirodalmi Könyvkiadó (Franklin Nyomda). 224 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Termann Mihálynénak szeretettel Jókai Anna. 1976. máj. 27". Kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban. Jó példány.
21107.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF