Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Balzac, [Honoré de]: Az lidértz. Tsudálatos história, melyet régi írásokbul öszve szedeget és világosságra hoz vala - - uram. Magyarra fordítá Hajós [Kornél] Cornelius. Bp., 1922, Népszava, 95+(1) p. Révész Kornél illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
20962.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ladányi Lóránt (szerk.): 55 pasziansz. A legérdekesebb egy- és kétszemélyes kártya-türelemjátékok gyűjteménye. Bp., [1943], Lingua, 116+(4) p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a borítón és több lapon lapszéli ázásnyomokkal, erősen sérült, foltos, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
20963.

Rufpreis:
1 000 HUF

20964.

Rufpreis:
1 000 HUF

20965.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dr. Tóth Tihamér: A tiszta férfiúság. Levelek diákjaimhoz I. Bp., Élet. Kiadói papírkötés, gerinc szakadt, borítón Márton Lajos (1891-1953) grafikája, kopottas állapotban.
20966.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., 1935, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20967.

Rufpreis:
1 800 HUF

Katona József: Bánk bán. Dráma öt szakaszban. Borsos Miklós illusztrációival. Bp., 1963., Szépirodalmi. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozás nélkül!
20968.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ambrus Zoltán: Törpék és óriások. Bp., 1907, Révai és Salamon. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, gerinc sérült, címlap hiányzik, kopottas állapotban.
20969.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cserzy Mihály (Homok): Kint a pusztán. Szeged, 1899, Schulhof Károly, 221+3 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítóval, kopott, kissé foltos borítóval, a címlap foltos, az utolsó lap foltos és a hátsó üres oldalán rajzzal.
20970.

Rufpreis:
1 800 HUF

S Bokor Malvin: Virradat. Regény a XVIII. századból. Bp., 1913, Szent-István-Társulat, 256 p. Egészvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az elülső borítóra kasírozták, kopott, foltos borítóval.
20971.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kölcsey Hymnusa és a Hymnus Kölcseyje. (Értekezések a Nyelv- és Széptudományok köréből. XXV. kötet 10. szám. Bp., 1939, MTA. 85 p. Kaidói papírkötés, sérült gerinccel, kissé sérült borítón apró foltokkal, címlapon korabeli névbélyegzővel, lapok többségének szélén egészen apró szakadásokkal.
20972.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár Lajos: Magyar rögön. Versek Uszód, 1928, szerzői (Sylvester Nyomda). Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, borítón és címlapon korabeli névbejegyzéssel.
20973.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF