Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 421

Al Pacino in conversation with Lawrence Grobel. Foreword by Al Pacino. New York, 2006, SSE. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20890.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ignácz Rózsa: A vádlott, 1950-1952. 2005, Pro-Print Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20891.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Alexander Mestermágus: Titkos mágia szertartások. Hn., 2014., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
20892.

Rufpreis:
2 000 HUF

Babos Kálmán: Közhasznú magyarázó szótár a magyar irodalmi művekben. Bp., 1886, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés színezett lapszélek, kopottas állapotban.
20893.

Rufpreis:
1 800 HUF

Berkó Pál - Fehér Béla: K mit gyűjt? Bp., 1980, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20894.

Rufpreis:
1 800 HUF

Garai Gábor: Mediterrán ősz. Versek. (Dedikált.) Budapest, 1962. Szépirodalmi Könyvkiadó (Szegedi Nyomda Vállalat). 1 t. (címkép) + 92 + [4] p. Dedikált: ,,Fischer Mártinak sok szeretettel: Garai Gábor. Bp. 63. máj. 27". A József Attila-díjjal háromszor, Kossuth-díjjal egyszer jutalmazott Garai Gábor költő negyedik verseskötetében olaszországi útján szerzett benyomásaival szembesíti olvasóját. A kötet első kiadása 1962-ben jelent meg, példányunk az azonos évben megjelenő második kiadásból származik. Tezla 4375. Aranyozott gerincű, vaknyomásos kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban, a védőborítót ,,1963. évi József Attila-díjas" felirattal ellátott zárszalag öleli körül. Jó példány.
20895.

Rufpreis:
3 000 HUF

20896.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ormódi Bertalan (szerk.): Magyar Akadémia könyve. Eredeti költemények. Pest, 1860, Wodianer. Félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20897.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zudor János: Romániából jöttem. Szőcs Géza előszavával. ,,Ifjú szívekben élek" - A Magyar Bibliofil Társaság sorozata. [Bp.], 1990, Magyar Bibliofil Társaság - Officina Nova, 31+(1) p. A borító Kass János munkája. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Számozott (119./1000) példány.
20898.

Rufpreis:
1 600 HUF

20899.

Rufpreis:
1 000 HUF

20900.

Rufpreis:
1 200 HUF

20901.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF