Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

20951.

Rufpreis:
1 800 HUF

20952.

Rufpreis:
800 HUF

20953.

Rufpreis:
1 200 HUF

No Kredit Szabadegyetem - A Könyv. Bp., 2014, Attention. Kiadói papírkötés.
20954.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
20955.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20956.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20957.

Rufpreis:
1 800 HUF

Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Lehr Albert magyarázataival. Bp., 1922., Franklin. Átkötött egészvászon-kötés. + Arany János: Toldi estéje. Magyar Könyvtár 87-88. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött egészvászon-kötés.
20958.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vadász Lajos: Terike és a közérdek. (Bp., 1942, Hungária-ny.), 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé sérült, foltos.
20959.

Rufpreis:
1 000 HUF

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés,
20960.

Rufpreis:
1 200 HUF

20961.

Rufpreis:
1 200 HUF

20962.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF