Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

20963.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
20964.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20965.

Rufpreis:
1 600 HUF

20966.

Rufpreis:
1 800 HUF

20967.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Schatz Róbert: Magyar-Esperanto zsebszótár. Bp., 1910, Kókai Lajos. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20968.

Rufpreis:
1 800 HUF

20969.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdélyi József: Eb ura fakó. Bp. (1938.) Kelet Népe. 58 l. Fűzve, kiadói borítékban szétvált fűzéssel. Első kiadás.
20970.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Loósz István: Szemelvények a kurucvilág költészetéből Szerkesztette - - Bp. 1904. Franklin-Társulat 180 l. Félvászon kötésben, borítón ceruzás firkával
20971.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Bokor Pál: A siker neve Oscar. Nyolcvan éves az Oscar-díj. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
20972.

Rufpreis:
800 HUF

20973.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ágoston Vilmos: Húzd a himnuszt, ne káromkodj! A szerző, Ágoston Vilmos (1947-2022) író, esszéíró, kritikus által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
20974.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF