Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp.,(1948.),Új Idők, 184 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az utolsó 4 lap foltos. Benne az eredeti, sérült, hiányos illusztrált papír védőborítóval.
20819.

Rufpreis:
2 800 HUF

Berkesi András: A szenvedély csapdái. Budapest, 1995. Nótárius Könyvkiadó (Alföldi Nyomda Rt., Debrecen). [3]-309 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Sándornak, csavargó barátomnak nagy szeretettel: Berkesi András. 995. VI. 9." Fűzve, enyhén megtört gerincű, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20820.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pozsonyi Anna: Ének a hegyen. Elbeszélések. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 112 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20821.

Rufpreis:
1 600 HUF

20822.

Rufpreis:
3 000 HUF

20823.

Rufpreis:
4 000 HUF

20824.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

20825.

Rufpreis:
4 000 HUF

20826.

Rufpreis:
10 000 HUF

20827.

Rufpreis:
8 000 HUF

20828.

Rufpreis:
6 000 HUF

Michael von Albrecht: A római irodalom története I. köt. Bp., 2003, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20829.

Rufpreis:
6 000 HUF

20830.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF