Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

Gerencséri Jenő: Szívtrombózis. Kisregények, elbeszélések. Bp., 1974, Táncsics. A szerző, Gerencséri Jenő (1924-1994) újságíró, író, a Képes Újság főszerkesztője által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Kiadói egészvászonkötés, kiadói papírborítóval, borítón és címlapon kisebb szakadással.
20747.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bálint Tibor: Zarándoklás a panaszfalhoz (Párhuzamos életutak). Bp., 1979, Magvető. A szerző, Bálint Tibor (1932-2002.) erdélyi magyar író, műfordító által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Kiadói keménykötés, kiadói papírborítóval.
20748.

Rufpreis:
1 800 HUF

Karinthy Frigyes: Az ezerarcu lélek. Az Érdekes Ujság ingyenes karácsonyi melléklete. Bp., 1916, Légrády-ny., 46+(2) p. Első kiadás. A borító Molnár C. Pál (1894-1981) munkája. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20749.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sazu-Zimmermann, Dorothea: Petőfi in literatura Romana (1849-1973). Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.
20750.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete Gyula: Napló a történelemnek. 101 éjszaka. DEDIKÁLT! H.n., é.n., Trikolor. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20751.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hans Sachs farsangi komédiái. Magyarra fordította Angyal Géza. Bp., 1923, Amicus. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
20752.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bertha Bulcsu: Füstkutyák. Regény. DEDIKÁLT! Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20753.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kemény Géza: Hazamegyek az időbe. A szerző, Kemény Géza (1937-2001) költő által DEDIKÁLT példány! [Veszprém, 1983], Veszprém m. Tanács VB. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban.
20754.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elise Lindsay: How to Get a Celeb's Body: Discover the Secrets of the Stars with Your Own Personal Trainer. London, 2008, Michael Joseph. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, címlapon bélyegzéssel.
20755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ady Endre: Így is történhetik. Bp.,(1925), Athenaeum. A bekötött papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Későbbi kartonált papírkötés, az eredeti papírborító a borítóra ragasztva, címlapon kisebb sérüléssel.
20756.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fischer Sándor: Beszédtechnika. A színpadi beszéd technikája. Bp., 1955, Művelt Nép. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
20757.

Rufpreis:
2 000 HUF

Baranyi Ferenc: Ballada a hunyászkodókról. Bp., 2015, Új-Könyvbarát. A szerző, Baranyi Ferenc (1937-) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés.
20758.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF