Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

Csák László: Vér és láng között. Bp., 1942, Korda R.T., 114+(2) p. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.
20735.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pilinszky János: Beszélgetések Sheryl Suttonnal. Egy párbeszéd regénye. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20736.

Rufpreis:
3 000 HUF

Péchy Blanka: Este a Dunánál. DEDIKÁLT. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Péchy Blanka: Beszélni nehéz! (Beszédkultúránk időszerű kérdései.) DEDIKÁLT! Bp., 1976, Akadémiai. Kiadói papírkötés.
20737.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Garamvölgyi László: Rubicon. A szerző, Garamvölgyi László (1956-) rendőrtiszt, szóvivő által DEDIKÁLT! Bp., 2000, BTR Kft. Kiadói kartonált papírkötésben.
20738.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elizabeth Gilbert: Ízek, imák, szerelmek. Eat, Pray, Love 1. Egy boldogságkereső fiatal nő útja Itálián, Indián és Indonézián keresztül. Bp., 2010, Ulpius-ház. Kiadói papírkötésben.
20739.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cormac McCarthy: Az út. Bp., 2010, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
20740.

Rufpreis:
1 800 HUF

Színe-Java sorozat 8 füzete: Fessük ki a lakást!; Nagymosás fáradság nélkül.; Gyermekkel - otthon.; Nagytakarítás - nagymosás.; stb. Bp., 1968-1973, Minerva. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
20741.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hugo, Victor: 1793. (Quatre vingt-Treize). I-II. köt. Ford.: Kállay Miklós. Klasszikus Regénytár - Uj sorozat. Bp., 1919, Révai, 177+(3) p.; 230+(2) p. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, az I. kötet kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült, kijáró lapokkal; a II. kötet borítója és több lapja sérült.
20742.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dersi Tamás: Századvégi üzenet. Sajtótörténeti tanulmányok. A szerző, Dersi Tamás (1929-1975) újságíró, kritikus által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 1973, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
20743.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bödőcs Tibor: Mulat a manézs. Bp., 2021, Helikon. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval.
20744.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ötvös Anna: Lola könyve. Kassától Márai Sándorig. Bp., 2017, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
20745.

Rufpreis:
2 400 HUF

James Hamer-Morton: Szabadulószobás fejtörők. Tíz kalandos csapdahelyzet interaktív rejtvényekkel. Budapest, 2019, HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
20746.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF