Csák László: Vér és láng között. Bp., 1942, Korda R.T., 114+(2) p. A borító Pál György munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.
Dr. Garamvölgyi László: Rubicon. A szerző, Garamvölgyi László (1956-) rendőrtiszt, szóvivő által DEDIKÁLT! Bp., 2000, BTR Kft. Kiadói kartonált papírkötésben.
Elizabeth Gilbert: Ízek, imák, szerelmek. Eat, Pray, Love 1. Egy boldogságkereső fiatal nő útja Itálián, Indián és Indonézián keresztül. Bp., 2010, Ulpius-ház. Kiadói papírkötésben.
Hugo, Victor: 1793. (Quatre vingt-Treize). I-II. köt. Ford.: Kállay Miklós. Klasszikus Regénytár - Uj sorozat. Bp., 1919, Révai, 177+(3) p.; 230+(2) p. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, az I. kötet kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült, kijáró lapokkal; a II. kötet borítója és több lapja sérült.
Dersi Tamás: Századvégi üzenet. Sajtótörténeti tanulmányok. A szerző, Dersi Tamás (1929-1975) újságíró, kritikus által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 1973, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóval.
James Hamer-Morton: Szabadulószobás fejtörők. Tíz kalandos csapdahelyzet interaktív rejtvényekkel. Budapest, 2019, HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.