Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Párkány Antal: Sas Andor helye a csehszlovákiai magyar kulturális életben. Bratislava/Pozsony, 1975, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700+120 példányban.
T. S. Eliot: Elveszett költemények. Ford., szerk. a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kappanyos András. Bp., 1997, Orpheusz. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza. Vörösmarty arczképével. Bp., 1879, Franklin-Társulat, 1 (acélmetszetű címkép, Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós rajza után Josef Axmann metszése) t.+ 1 sztl. lev.+ 311+(1) p. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, néhány kissé sérült lappal, régi intézményi bélyegzővel, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal.
Vasadi Péter: Hó és madarak. (DEDIKÁLT). Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos. A szerző, Vasadi Péter (1926-2017) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által DEDIKÁLT példány.
Csoóri Sándor: Csöndes tériszony. Új versek. A szerző, Csoóri Sándor (1930-2016) író által DEDIKÁLT példány! Bp.,2001,Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés.