Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.
Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
Bíró József: Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) A szerző, Bíró József (1951- ) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Ablakban feledett Hold. Ryókan japán zen költő válogatott versei. Ford.: Oravecz Imre. Bp., 1999, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Vörösmarty Mihály munkái. III. kötet: Epikai költemények. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok XV. köt. Bp., é.n., Franklin-Társulat, (4)+207+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.