https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 422
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3156186
21047
467
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bán Mór: Hunyadi. I. könyv: A Hajnalcsillag fénye. Bp., é.n., Gold Book. Tizenegyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborító hátoldalán ár átsatírozva, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
3156377
21048
467
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Lőrinc: Vers és valóság. Bizalmas adatok és megfigyelések. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3156378
21049
467
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Lőrinc: Emlékezések és publicisztikai írások. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3156381
21050
467
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Borges, Jorge Luis: A titkos csoda. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
3156385
21051
467
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kosztolányi Dezső: Tükörfolyosó. Magyar írókról. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 2559781
21052
467
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Alexandra Rachmanova: Halhatatlan szerelmes. Tolsztoj házasságának regénye. Ford.: Wiesner Juliska. Bp., én., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé foltos lapokkal, kissé foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2587339
21053
467
0
100
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Sem-Sandberg, Steve: Kiválasztottak. 2018, Jelenkor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3139019
21054
467
0
600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szigethy Gábor: Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. Színes és fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 3118425
21055
467
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kodolányi János: A vas fiai. I-II. köt. Kodolányi János művei. Bp., [1940], Athenaeum, 359 p.; 355 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással.
Das Lot is nicht erreichbar
3118363
21056
467
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., 1941, Dante, 453 p. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült, laza fűzéssel, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
3113387
21057
467
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Márai Sándor 2 műve: Mágia. Bp., 1941, Révai. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, néhány kis ázásnyommal. + A hang. Sértődöttek I. köt. Bp., 1947, Révai. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2971522
21058
467
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
K. Pintér Tamás: Egy építész vázlatkönyvéből. Törökországi rajzok. Terebess, Budapest, 1998. Kiadói kartonált papírkötés, olvasatlan, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse