Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 422

21023.

Rufpreis:
1 600 HUF

Závada Pál 2 db kötete: Jadviga párnája. Bp., 1999, Magvető. Változatlan utánnyomás. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. + Milota. Bp., 2002, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
21024.

Rufpreis:
2 400 HUF

Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása, 3 kötet: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek.; Séta bölcsőhelyem körül. Szerk.: Kovács László.; Kemény János: Kokó és Szokrátesz. Kolozsvár, [1934-1940], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, részben foltos borítókkal.
21025.

Rufpreis:
2 800 HUF

21026.

Rufpreis:
2 000 HUF

21027.

Rufpreis:
2 000 HUF

Békés István: Petőfi nyomában. Bp., 1959, Gondolat Kiadó. 528 p. Számos képpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, laza kötéssel, címlapon apró javított szakadással, néhány lapon ceruzás jelülésekkel és jegyzetekkel, néhány kevés lapon lapszéli folttal.
21028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói szecessziós, aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, előzéklap nélkül
21029.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jeske-Choinski Tivadar: Alkonyat felé. Történeti elbeszélés Marcus Aurelius császár idejéből. I-II. köt. Veszprém, 1898, Egyházmegyei Könyvnyomda, 340 p.; 337 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.
21030.

Rufpreis:
2 800 HUF

21031.

Rufpreis:
2 400 HUF

Thomas Mann: Doktor Faustus / A Doktor Faustus keletkezése. Bp., 2002, Európa. 821 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
21032.

Rufpreis:
1 800 HUF

21033.

Rufpreis:
1 400 HUF

21034.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF