Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása, 3 kötet: Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek.; Séta bölcsőhelyem körül. Szerk.: Kovács László.; Kemény János: Kokó és Szokrátesz. Kolozsvár, [1934-1940], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, részben foltos borítókkal.