Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Pearl S. Buck 2 könyve: A széthulló család. Ford.: Dr. Balogh Barna. Az édes anyaföld trilógiája III. köt. Bp., [1942], Palladis Rt. A borító Kner Albert munkája. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.+ Omlik a nagy fal. Kínai elbeszélések. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp., [1943], Palladis Rt. A borító Róna Emy munkája. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg